Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.Serdecznie witamy na naszym profilu

Zespół muzyczny DREAM to obsługa na wysokim poziomie wszelkich imprez tanecznych. Granie i śpiewanie oraz zabawianie gości sprawia nam ogromną przyjemność i satysfakcję ! Prowadzimy imprezy z kulturą, humorem i wyczuciem dobrego smaku. Nasz repertuar jest szeroki i różnorodny, także każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie, aby przeżyć wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Nasz skład:

  • Emilia - wokalistka, studentka na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim kierunek Musical. Jej pasje to śpiew, taniec i aktorstwo. Brała udział w wielu prestiżowych konkursach wokalnych. Jej mocna, głęboka barwa głosu zachwyca nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Doskonale sprawdza się jako Pani Wodzirej. Śpiew to dla niej życie, szczęście i dawanie radości innym.
  • Rafał - wokalista, gitarzysta, który w zespole muzycznym gra od 6 lat. Gitara elektryczna to jego ukochany instrument, z którym spędza każdą wolną chwilę. Inspiracje czerpie głównie z takich zespołów jak : Dream Theater, Whitesnake, Eddie Van Halen, Scorpions, Bon Jovi, Deep Purple i wiele innych. Jego idolem jest John Petrucci, David Coverdale, Freddy Mercury i Celine Dion. Cały czas stara się poszerzać swoje umiejętności gry na gitarze.
  • Dawid - wokalista, klawiszowiec, aktor, tancerz, konferansjer. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim kierunek Musical. Ma na koncie kilka poważnych głównych ról, min. w musicalu Szach i Papuga wystawianym na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, dramacie Piękne Rzeczy i filmie Świtem wystawianym na 33 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Niezwykła barwa głosu, przygotowanie muzyczne (ukończył 6-letnią szkołę muzyczną w klasie gitary). Młodzieńczy entuzjazm i duże doświadczenie sceniczne sprawiają, że stanowi nie tyle nieodłączny element zespołu, co czyni go jeszcze bardziej ekscytującą mieszanką w zakresie szeroko pojętej rozrywki. Obecnie występuje na deskach kilku teatrów musicalowych w Polsce.

Możliwość wynajęcia dodatkowo perkusisty

W naszym repertuarze znajdziecie Państwo muzykę od lat 60-tych po utwory współczesne, znane hity wszechczasów zarówno polskie jak i anglojęzyczne a także włoskie i francuskie. Nie zabraknie również największych szlagierów muzyki disco polo oraz polskiej biesiady. Posiadamy bogatą gamę zabaw i konkursów, szczegóły dotyczące prowadzenia oraz repertuaru omawiamy podczas spotkania.

Zapraszamy do współpracy

Zespół DREAM