O zespole Tirex

Witamy serdecznie na naszym profilu !     

Zespół Tirex to uzdolnieni muzycy i nieprzeciętni wokaliści z zamiłowania i wykształcenia. Zagramy i zaśpiewamy wszędzie tam, gdzie oczekują super zabawy smiley-smile.gif

Skład:

Kasia – wokalistka, posiada przepiękną barwę i wysoką skale głosu a swoją charyzmą i energią potrafi pociągnąć do zabawy każdego. Jej olbrzymie doświadczenie w dziedzinie prowadzenia wesel tworzy z niej wspaniałą „Panią Wodzirej”.

Paweł – wokalista, pianista, gitarzysta i aktor. Absolwent wydziału wokalno-aktorskiego specjalności musicalowej Akademii Muzycznej w Gdańsku, obecnie student specjalności śpiew solowy także na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Współpracuje z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku oraz Teatrem Na Plaży w Sopocie. Śpiewem i muzyką interesuje się od wielu lat. Muzyka jest jego pasją, którą żyje każdego dnia. Jest zawsze uśmiechnięty i bardzo pozytywnie nastawiony do życia :)

Romek – klawiszowiec z dużym doświadczeniem w prowadzeniu wesel. Muzyką zajmuje się od 6 roku życia. Ma ukończone studia muzyczne - gra na fortepianie, prowadzi działalność nie tylko sceniczną, ale także edukacyjną, oprócz tego zajmuje się kompozycją i aranżowaniem.  Jego motto muzyczne to: "muzyka może burzyć mury, budować miasta, ale najcenniejsze - gdy wznosi ludzkie serca".

Repertuar zespołu jest niezwykle wszechstronny, zawsze dostosowywany do charakteru imprezy oraz sugestii klienta. Są to największe znane i lubiane przeboje od lat 60 po współczesne hity polskie oraz zagraniczne. Na weselu nigdy nie zabraknie akcentów disco polo oraz polskiej biesiady.

Prowadzenie imprezy, harmonogram, rodzaje konkursów i zabaw a także repertuar omawiane są indywidualnie podczas spotkania. Mamy nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu nasza oferta a my  dołożymy wszelkich strań, aby Państwo oraz goście z sentymentem i zadowoleniem wspominali nasz zespół. 


Do zobaczenia !

Zespół Tirex


Odwiedź Nasz Profil na PlanujemyWesele

Zaplanuj swój ślub i wesele